Kulturno umjetničko središte Sinj Kulturno umjetničko središte Sinj Kulturno umjetničko središte Sinj Kulturno umjetničko središte Sinj Kulturno umjetničko središte Sinj Kulturno umjetničko središte Sinj Kulturno umjetničko središte Sinj Kulturno umjetničko središte Sinj Kulturno umjetničko središte Sinj Kulturno umjetničko središte Sinj Kulturno umjetničko središte Sinj

NEW ISSUE OF SINJSKE NOVINE (16.10.2012.)

KUS

Test

NEW ISSUE IS ON SALE
WE BRING YOU: Interview with Dragan LABROVIĆ GIGOM: "WE DO NOT BRIBE, operates CLEAN"
TOPIC: WHY IS NOT YET BUILT BUILDING SCHOOLS FRA PAUL VUČKOVIĆA
WE RESEARCHED: WHY CITY SINJ STINKS
WHAT IS THE LEVEL OF POVERTY IN TOWN OF ALKA
HRVOJE MARKULIN, ZVONIMIR REŽIĆ STIPE CVRLJE told us why YOUNG PEOPLE enter into the politics
COLUMN PETRA KILIŠKINIĆA Clicking "LONDON BURNS, Azure SMRDI"
FEATURES AND CONSTANT TIME MACHINE SINJ through the past, a number of interesting interlocutor in entrepreneurship, culture and sport
SINJSKE NEWSPAPERS your best friend on the sofa


KUS

 1. (60) comments
  ivana
  u prošlim novinama priča o pljačkašu banke na zadnjoj stranici odlična.autot josip alebić.pozdrav...hoćemo još ako može njegovih tekstova bar se čovik nasmije.
  MIRO
  nadovzujem se na komentar-kupio sam knjigu od autora priča-starac koji je provodio vrijeme smišljajući priče-, odlična.
  Luka
  Može li biti malo više tema koje govore i o djelovanju naših udruga humanitarne naravi u gradu sinju.
  ema
  svaka čast da i naš Sinj ima svoje novine i svoje suradnike.POHVALA AUTORU PRIČA,AKO SMIJEM PRIMJETIT DOSTA NEOBIČNO.SVAKA ČAST.
  MIRO
  EVO MENE OPET. JA KUPIO I DRUGU KNJIGU OD AUTORA ALEBIĆ JOSIPA. U PRVOJ KNJIZI SAM PRONASAO 90 % SAMOG SEBE. A ŠTO SE TIČE PRIČE PLJAČKAŠA BANKE ILI " JA ĆU BITI PAUL MACRTNEY", PRIČA JE PROROČKA,EVO ŠVICARCI VRAĆAJU LJUDIMA UKRADENE NOVCE...to ja sam sebi prevodim. POZDRAV SVIMA!
  tomo
  bravo-bravo, a kad će treća. Samo isto malo ljudi zna za našeg tek otkrivenog autora.srića šta nemma 70 godina, valjda smo ga navrime otkrili-ha-ha. čitaj te ljudi čitaj te.
  ivana
  nisam stigla kupiti naše novine.sutra kupujem....
  Maja
  VEĆ KADA ČITAMO SINJSKE NOVINE ,ZNA LI NETKO KADA ĆE OVAJ GRAD IMATI ZATVORENU KANALIZACIJU, A NE OTVORENU. PA NISMO U INDIJI.HVALA. p.s. Mislim na ćosin potok ,to je prava bolest.
  stipanka
  volila bih kad bi bila tema i o mladim obiteljima koje su prisiljene stanovati sa roditeljima jer nemaju mogućnosti za kupnju stana, a POSOVI stanovi u Sinju ne postoje.Ne mora to biti u sinju izgrađeno,može i u okolnim mjestima,npr. GLAVICE,HAN, OTOK,GRAB,BRNAZE,BAJAGIĆ,itd. a što se tiče knjige o kojoj pričate, mislim da je prava socijalna tematika,postmoderna književnost.Čitajući to,shvaćam da ljudi koji mogu pomoći mladim obiteljima vrhunski spavaju. NEMA NADE ZA NAS MLADE.....
  Kika
  SVAKA ČAST AUTORU JOSIPU ALEBIĆU I POZDRAV UREDNIŠTVU SINJSKIH NOVINA.
  ivana
  kupila sam jutros novine od našega mista-sinjske novine. gospodine alebiću,hvala vam za još jednu priču.
  Vedran
  Počeo sam i ja kupovati sinjske novine,priznajem kada su tek krenule nisam im davao veliku budućnost,a vidi sada pavi zastupnici nas sinjana.Svaka čast. Ujedno pozdrav i dečku o kojem se priča. Neka se bar nešto događa.
  Lennon
  Čestitke autoru kratke priče,nadam se da će nas oduševljavati i kroz brojeve što slijede.
  Luka
  Čuo sam da je čovjek humanitarac,pa sam odlučio kupiti njegovu knjigu,pogledat ću po knjižarama. Treba oživit ovaj grad.
  George Harrison
  Lenone gdje nam je Paul? Vrijeme je.
  MIRO
  Svaka čast ,vidi se da ste pročitali priču...
  Kika
  BOLJE BI BILO DA SE PAUL NE JAVLJA,S OBZIROM NA TO-KAKO JE ZAÄŒINIO NA KRAJU PRIÄŒE.
  ema
  meni je taj paul baš zakon,ajde pročitaj te novu priču pa da vas vidim.
  Ana
  Svaka pohvala sinjskim novinama, samo naprijed! Mladi, ambiciozni i talentirani kao što je, rekla bih, gdin. Alebić, nam ostavljaju nadu da će se i naš grad više pokrenuti! Samo hrabro, podrška i pozdrav!
  marko
  šarajući po internetu naletio na vaše komentare pa odlučio kupiti sinjske novine,kako sam u mirovini stalno sam na internetu. Malo sam prelista o gradskim vijećnicima,pa sam pogleda naše branitelje iz četvrte brigade pa doša do nostalgične priče o kavi na pijaci od PETRA K., a nakon toga pročita priču od JOSIPA A.,malo sam se tu zamislio jer sjetio sam se onih kojih više nema a nisu se imali kome povjeriti,možda da su imali pametne ljude uza se bilo bi im lakše.Prijatelje u pravom smislu riječi. Novine su vam stvarno sadržajne. Bravo. A što nse tiče teksta o prijateljstvu i izdaji, bravo za autora josipa a.
  marko
  šarajući po internetu naletio na vaše komentare pa odlučio kupiti sinjske novine,kako sam u mirovini stalno sam na internetu. Malo sam prelista o gradskim vijećnicima,pa sam pogleda naše branitelje iz četvrte brigade pa doša do nostalgične priče o kavi na pijaci od PETRA K., a nakon toga pročita priču od JOSIPA A.,malo sam se tu zamislio jer sjetio sam se onih kojih više nema a nisu se imali kome povjeriti,možda da su imali pametne ljude uza se bilo bi im lakše.Prijatelje u pravom smislu riječi. Novine su vam stvarno sadržajne. Bravo. A što nse tiče teksta o prijateljstvu i izdaji, bravo za autora josipa a.
  marko
  slučajno sam dva puta poslao,oprostite. eto još jednom pozdrav i petru i josipu i cijelom uredništvu.
  JERKO
  VIDITE LI VI TEKST O PODUZETNIKU "OLASAGASTI", PA NAŠI LJUDI SU TU ROBOVI,DVANEST SATI RADE I KREPAJU ZA 150,00KN,A KAD NEMA RIBE TRIBJU KO KRAVE ZVONO ZA SOBOM NOSIT MOBITELE. KAD VEĆ PRIČAMO O MLADIM AUTORIMA ONDA POSLUŠAJMO PETRA K. I PIJMO KAVU NA PIJACI, A KO TRIBA NEPRIJATELJE UZ TAKVE PRIJATELJE,OD TAKVI SE ODMAKNIT KAKO KAŽE JOSIP A.
  ivana
  svatko primjenjuje ono što nauči ili pročita na sebe kako mu odgovara, meni je samo potvrđena životna nauka- istina oslobađa....bravo za alebić josipa.
  tina
  kao dite i kasnije kao cura nikad nisam slušala mater i ćaću, pa sam zalužila u loše društvo,jedva sam se izvukla.Ova priča me pogađa,stoposto je istinita,jer te riči u priči su jedna bol neprižaljene ludosti . Izgubiš vrime da se udaš, da postaneš neko i da izgradiš sebe.ŽA MI JE.Eto neko je nešto reka i za me. Hvala Alebiću Josipe.
  droga
  Svaka čast autoru kratke priče Alebiću, može se čovjek pronaći u tome, hoćemo još ovakvih priča...
  barba pjer
  Josip Alebić odlična priča nema šta, baš smo uživali čitajući, samo naprijed tako.
  david
  hahah šta se nasmija na priču od Alebića, al isto se zamisliš malo, šta sve ljudi prolaze a?
  MAJA
  AJME NAMA BRATE MILI,UPRAVO SAM DOŠLA IZ ŠETNJE NAŠIM GRADOM,PA MI ŽIVIMO U OTVORENOJ KANALOZACIJI PORED TOLIKO OZBILJNO OBRAZOVANIH POLITIČARA.TAKO SAM LJUTA ŠTO NIKOGA NIJE BRIGA . ETO TO JEUJEDNO IZDAJA POVJERENJA: DJECE,RODITELJA,STARACA I NAS MLADIH,BAŠ KAKO PIŠE U PRIČI OD JOSIPA ALEBIĆA. MISLIM,MOŽEMO MI SANJAT O BOLJEM SUTRA A ISTO SINJ PLIVA U GOVNIMA. I USPUT,ZAŠTO NITI JEDAN KAFIĆ U SINJU,NEMA PONUĐENE SINJSKE NOVINE KADA VEĆ IMA SLOBODNU DALMACIJU I LISTOVE ZA KLADIONICU,KAD DOĐEŠ POPIT KAVU.
  ema
  dobro sam ja rekla,ova nova priča napravila je potres misli,svatko nešto mota svoje.ove naše novine su zakon.prihvaćam prijedlog da u kafićima imamo i sinjske novine.
  Jelena
  Priznajem da do prije tjedan dana ja uopće nisam znala da imamo sinjske novine,a kamoli toliko ljudi koji prate budnim okom kako diše ovaj grad.Na nagovor prijatelja kupila sam novine,samo radi tog Alebića,a ono vidi ne samo priče nego cijeli sadržaj novina je odličan. Nekada su ovom gradu bili neprijaelji,turci i četnici, a sada se borimo protiv smrada i neznanja i užurbanosti. Stoga pozdrav PETRU K. I JOSIPU A.
  marija
  Gospodine Josipe Alebić,kako spasit dite od lošeg društva ,pogotovo ako je u pubertetu? Ja sam mu dala vašu priču da pročita....HVALA.
  MIRO
  šta je ovo niko ne spava,je li tako da je ovaj naš autor J.A.,car. moja žena čita još uvik njegovu prvu knjigu pa koristi neke autorove parole,tipa profesionalni spavač,onaj koji ne može nać posa,srića ja još radim,ko bi živio sa njom. bravo autoru Josipe A.
  did
  bravo za Josipa Alebića i sinjske novine.SVAKA ČAST!
  LIdija
  ČITALA SAM NOVINE I KOMENTARE NA INTERNETU,PA SE I SAMA PRIKLJUČUJEM.LJUDI MI TREBAMO BITI ŽIVA REKLAMA NAŠIM NOVINARIMA I NAŠIM AUTORIMA.POZDRAV GOSPODINU ALEBIĆU,ZA OVO JE POTREBNA HRABROST I POVJERENJE.
  ANITA
  MISLIM DA JE TAJ ČOVJEK O KOJEM PRIČATE PEDAGOG,AKO JE ,A JA SAM GOTOVO PA SIGURNA , JER SE ZA NJEGA ZNA DA JE KAO PEDAGOG ODLIČAN. DJECA GA OBOŽAVAJU. MOME BRATU VRATIO JE VOLJU ZA UČENJE I NADU DA PUNO TOGA MOŽE SAM. VELIKO HVALA PROFESORE ALEBIĆU I POZDRAV CIJELOM UREDNIŠTVU NAŠIH NOVINA.
  vinka
  stvarno sam iznenađena da je drago diklić ,rođen u sinju. pozdrav petru k., autoru priče.
  vinka
  sad kad listam novine još jedno pitanje,je li i ova druga priča od josipa a.,istinita....bravo, je - nije ,dobra je.
  marko
  može li u novinama biti slika i o našim braniteljima iz 126.
  crni
  koliko ljudi je umrlo od droge,koliko naših je stradalo u ratu za obranu zemlje i danas ta tuga još traje.smrt sama po sebi je dio života ali izdaja nije.ovaj kraj se je uvik borio protiv izdaje i laži,a je li pobijedio. teška priča za one koje su nešto u životu prošli. hvala ovom čoviku na ovakvom tekst,josipu alebiću. ponekad se bojim šta će biti sutra......
  dado
  nema straha,uz Boga naprijed.Pa ovo je i napisano da se vidi kako dobri ljudi uvik pobjeđuju.
  teo
  čini mi se da je svaka priča kod alebića,jedan život. a sinjske novine svi naši životi...svako dobro svima.
  ruža
  triba li bi profesori hrvatskog jezika dati dici u srednjoj školi da čitaju kolumne od petra kliškića i priče od josipa alebića,valjda bi onda nešto i naučili.
  ino
  pozdrav našem najdražem pedagogu ma gdje bio i što radio.
  Dome
  Svaka čast gospodine Alebić, moram priznati da sam postao vaš vjerni čitatelj te da sam u priči "Aeroplane" iz knjige "Ne ja nisam Iggy Pop" pronašao nastavak priče objavljene u posljednjim Sinjskim novinama... Sviđa mi se kako pišete, nastavite samo tako... Veselim se novim objavama Vaših tekstova, sve pohvale i uredništvu Sinjskih novina.
  višnja
  mi sinjani uopće nemamo potrebu za čitanjem i otkrivanjem nečeg novog a kamoli za čitanjem .čini mi se da se to ipak malo promijenilo u pozitivnom smjeru. stoga u ime svoje i ime svoje dice koji su studenti, čestitam i autoru kolumni kliškići i naravno profesoru alebiću.
  ANĐELA
  mislim da je autor kolumni petar kiliškinić, malo smo ga preimenovali, a drugi ima lakše prezime pa ga nije teško za zapamtit,ujedno je i najbolji pedagog.BAREM U NAŠOJ ŠKOLI BIO.POZDRAV NAŠEM PEDAGOGU I GOSPODINU PETRU K., UREDNIŠTVU SINJSKIH NOVINA.
  Sinjske novine
  Uredništvo Sinjskih novina zahvaljuje svima vama koji čitate novine i na webu i one u originalu. Također vam zahvaljujemo što kupnjom novina podržavate ovaj društveno korisni projekt te na taj način pomažete mladu ekipu koju okupljamo. Ipak nakon tri godine izlaženja novine imaju svrhu, a svrha ste vi čitatelji. Nastojimo biti objektivni, pratiti sve važno u našem gradu i biti nepristrani. Što se tiče upita vezanih za kanalizaciju tu temu smo obradili u broju 27. i to prilično opširno i sa fotografijama sa lica mjesta. Što se tiče upita o braniteljima iz 126. brigade trenutno objavljujemo feljton o onima koji su dali život za slobodu u Domovinskom ratu, a redovito pratimo i događanja iz braniteljskih udruga. Objavili smo intervju s Branimirom Petričevićem u kojem je govorio o događanjima u Domovinskom ratu, a imamo namjeru odvojiti prostor za braniteljske priče u nekim od sljedećih broje. Voljeli bi kada i se vi čitatelji više uključili i slali tekstove i fotografije vezane uz sve dobro i ono što vas smeta u gradu tako da novine postau zajednički projekt kojim bi svi skupa br malo doprinjeli kvalitetnijem i uređeijem živut u našem gradu. Pišite nam , adrese imate u novinama i svima zajedno želimo da vam nadolazeći blagdani Alke i Velike Gospe prođu u miru, veselju i radosti. Uredništvo Sinjskih novina
  Josip
  Poštovanje sugrađani. Da li možda netko zna koga tko iznajmljuje kakvo pristojno mjesto za stanovanje za mladu obitelj (kuću, kat kuće, stan) veći od 50 kvadrata a da nije preskupo? NA Ferati nema oglasa a na oglasniku u Kauflandu tek jedan oglas na tu temu, pa sam se sjetio da ovdje pitam. Pozdrav i hvala.
  tina
  alo ljudi,našla sam na kiosku sinjske novine i onog našeg pisaca ,njegove tekstove .Čak se i mi spominjemo kao njegovi fanovi,koji čitamo njegove priče. i ove su priče za mene.hvala gospodine alebiću.
  ANITA
  POŠTOVANI PROFESORE J. ALEBIĆ,DUGO SMO ČEKALI NA VAŠE PRIČE.POMALO SU TEŠKE I U SVEMU POUČNE.HVALA VAM NAUČILI SMO TAKO CIJENITI VIŠE SVOJE RODITELJE.
  MIRO
  Malo sam se prepao kad sm vidio da vas nema u prošlim novinama.Prije pola sata donio sam ih u kuću.Evo baš raazmišljam o vašim pričama . Kao da me te priče nagovaraju da počnem negdje volontirat.p.s. nego kad gospodine Josipe izlazi treća knjiga.... POZDRAV SVIMA...........
  ivana
  budući da je u ovom obliku zadnje izdanje sinjskih novina,hoće li biti još tekstova od autora alebića ili neće.
  Kika
  ŠTO REĆI AUTORU PRIČA,GOSPODINU ALEBIĆU,NEGO BRAVO.
  ivan
  ova priča " A ŠTO JE SA MNOM ? TKO ĆE MENI POMOĆ?" ,kao da govori o nama HRVATSKIM RATNIM VOJNIM INVALIDIMA,najgore je kad ostaneš sam iza kulisa. pozdrav autoru alebiću i autoru priča kliškiniću. a što ostaje nama potrošenim ljudima ako ne balote ,jer i onako vi poneki mladi se ne borite za moralne vrijednosti,dok imamo lokalne masne lažljive političare koji sve mogu-naš svijet je samo naš gdje nema misli koga prevarit
  marko
  bravo za oba mlada čovjeka i petra k ., i josipa a., njihove priče zovu da se probudimo i sami nešto za sebe napravimo. gospodin alebić,dobro naglašava spoj straha,nemoći,gađenja prema samom sebi i kako se pobrigati za svoju djecu kad nemaš izlaza,kuda,gdje i kako?
  teo
  pozdrav uredništvu sinjskih novina i njihovim suradnicima te vama gospodine alebiću.
  Maca
  Svaka čast svima,ali osim priča prof.Alebića,ja ne znam šta sam u ovim novinama pročitala!
  mate
  Šta nikom nije ža šta pristaju izlazit Sinjske novine?
  vnJ9RWARzEFO
  A perfect reply! Thanks for taking the trbeulo.

Comment

Name:

E-mail:

Comment:

Enter the code in right field and click "Submit".
KUS Sinj   


Put Petrovca 12
21230 Sinj
Croatia
Phone: +385(0)21/826-014
Phone: +385(0)21/826-049
© 2024 KUS Sinj | Designed by Fer projekt